ZT energy pokračuje ve zkvalitňování služeb pro své klienty, a to spuštěním nového zákaznického portálu, který pro odběratele z CZT Blansko funguje od 24.8.2017. Pro ostatní zákazníky ZT energy bude dostupný v nejbližší době.

Portál poslouží k lepší přehlednosti a také úspoře času při správě odběrného místa. Odběratelé zde budou moci naleznout informace o smlouvách , fakturacích, platbách, historii odběrů tepla, ale i např. o průměrných teplotách v daném období.

Co se týče samotného portálu, tak do něj získá přístup každý odběratel tepla, přihlašovat se bude pomocí IČO a hesla na stránce www.zakaznik.zt-blansko.cz.

Uvědomujeme si, že spokojenost s dodávkami tepla není jen o samotné ceně, ale jsou důležité i další služby, které tvoří přidanou hodnotu. Proto spouštíme zákaznický portál, který bude jednou z součástí této přidané hodnoty. Co se týče ceny tepla z CZT Blansko, tak naši zákazníci díky výraznému zlevnění ušetří, s cenou 535 Kč vč. DPH za 1 GJ je Blansko vůbec jedna z nejlevnějších lokalit (celorepublikový průměr pro teplo vyráběné ze zem. plynu je zhruba 620 Kč. vč. DPH za 1 GJ, což je o více něž 15% více než v Blansku).
Graf spotřeby tepla a průměrných teplot v jednotlivých měsících roku 2016.