ZT energy s.r.o. je rodinná energetická společnost s tradicí od roku 1994. Nabízíme komplexní služby na poli výroby a dodávek tepla a elektřiny a s tím související servisní a revizní činnost. Našim zákazníkům se snažíme nabídnout taková řešení, která jim přinesou výrazné úspory na jejich účtech za energii. Svojí působností ve čtyřech krajích České republiky - Jihomoravském, Zlínském, Olomouckém a kraji Vysočina a portfoliem zhruba 7 000 domácností, firem a státních organizací, kterým zajišťujeme dodávku tepla, jsme regionální energetickou firmou s působností téměř na celé Moravě.

Dalším těžištěm naší působnosti je výroba elektrické energie se zaměřením na kogenerační jednotky a obnovitelné zdroje energie. V současnosti vlastníme a provozujeme 19 výrobních zdrojů elektřiny. Z toho je 14 vysokoúčinných kogeneračních jednotek a dále 5 elektráren využívajících obnovitelné zdroje energie. Náš důraz na vysokou energetickou efektivitu potvrzuje i implementace systému hospodaření s energií - energetický management, a s tím související certifikát ISO 50001.

Dále se specializujeme na veškeré energetické stavby, které se samotnou energetikou úzce souvisejí. V neposlední řadě nabízíme kompletní správu nemovitostí a také prodej nemovitostí.

Díky komplexnosti naší nabídky: DODÁVKY ENERGIÍ - KOMPLETNÍ SERVIS - ENERGETICKÉ STAVBY, poskytujeme služby na klíč - od prvního návrhu až po konečnou realizaci. Jádro naší společnosti tvoří odborný tým našich zaměstnanců, kteří Vám budou vždy nápomocni při realizaci Vašich požadavků.

Jsme držiteli následujících licencí:
                                                              - Výroba tepelné energie
                                                              - Rozvod tepelné energie
                                                              - Výroba elektřiny
                                                              - Obchod s elektřinou
                                                              - Distribuce elektřiny
                                                          


                    

Získaná ocenění